Освіта Ємільчинщини

Відділ освіти Ємільчинської РДА здійснює управління роботою 20 навчальних закладів з них:

• 7 закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;

• 3 заклади загальної середньої освіти І-ІІ ступенів;

• 10 закладів дошкільної освіти.

У закладах загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році  навчається 882 учні, виховується 150 дітей у закладах дошкільної освіти.

У школах району працює 223 педагогічні працівники, у закладах дошкільної освіти – 15 вихователів.

Відділ освіти адаптується до потреб розвитку освіти, впливає на формування раціональної мережі навчальних закладів району, забезпечує неперервний професійний розвиток педагогічних кадрів, залучає вчителів району до участі в освітянських програмах, конкурсах, проектах.

Головним завданням системи загальної середньої освіти району є забезпечення якісної освіти та відповідності її потребам особистості та суспільства.

За словами В.О. Сухомлинського: «… щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідно багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне життя». Саме таке життя забезпечує сучасна оновлена українська школа.

Адже освіта XXІ століття – це освіта для людини. Це виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.

Сподіваємось, що матеріали, розміщені на нашому веб-сайті, сприятимуть обміну інформацією між колективами закладів загальної середньої освіти, ознайомленню з творчими здобутками педагогів Ємільчинщини.

Запрошуємо до співпраці.

Начальник відділу освіти Ємільчинської РДА