Переможці олімпіад

Спільні здобутки вчителів і учнів

Протягом листопада – грудня 2018 року відбувся районний етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових предметів.  В 16 олімпіадах взяли участь  108 учнів  із шкіл,  підпорядкованих відділу освіти, молоді,  спорту та культури Ємільчинської РДА.  За кількістю переможців першість  за Рихальською ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце  в Яблунецькій ЗОШ, ІІІ  - в Руднє-Іванівській ЗОШ.

Учнів, які стали переможцями районних та учасниками обласних олімпіад, нагороджено дипломами:

Кльоца Богдана, учня 10 класу Руднє- Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (фізика,  інформатика, ІКТ),

Голяку Романа, учня 8 класу Рихальської ЗОШ (хімія),

Майданович Анну, ученицю 10 класу Рихальської ЗОШ ( хімія),

Марченко Світлану, ученицю 10 класу Рихальської ЗОШ (біологія),

Гаврилюк Олесю. ученицю 10 класу  Рихальської ЗОШ (російська мова та література),

Миколаєнко Юлію, ученицю 8 класу  Яблунецької ЗОШ (біологія).

Беляка Тараса, учня  9 класу Яблунецької ЗОШ (біологія),

Українець Яну, ученицю 11 класу  Яблунецької ЗОШ ( екологія),

Ревчук Іванну , ученицю  11 класу Яблунецької  ЗОШ (історія).

За сумлінну, творчу, результативну  роботу по викладанню предметів, організації  роботи з обдарованими дітьми, підготовці їх до участі в районних та обласних олімпіадах відділом освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської РДА висловлено подяку вчителям: Сороці Н.А., Яценку Ю.М.    ( Руднє – Іванівська ЗОШ), Забелі Н.Д., Черкес Ю.Ф., Катюсі Г.І. ( Рихальська ЗОШ),  Миколаєнко  Н.Ф.,  Миколаєнку О.І.,  Петренко Н.О. ( Яблунецька ЗОШ).

На сьогодні  після  семи обласних олімпіад  маємо  3 призери і 1  одного переможця :  Миколаєнко Юлія, абсолютний переможець  олімпіади з біології   ( диплом І  ступеня), Беляк Тарас, Марченко  Світлана, Кльоц Богдан вибороли дипломи ІІІ  ступеня відповідно з біології та ІКТ.

Як методист із  30-річним  стажем методичної роботи щиро радію за здобутки вчителів  та учнів  Ємільчинської ЗОШ І –ІІІ ступенів, які на районних  олімпіадах  мають 23 перших місць, а в області уже 6 дипломів: Саух Богдан (астрономія, диплом ІІ ступеня).  Дмитренко Олена (історія, диплом ІІІ ступеня;  географія , диплом ІІ ступеня),Ткач Владислава ( українська мова та література, диплом ІІ ступеня),  Строй  Вадим  (ІКТ, диплом ІІ ступеня), Борса Єлизавета (біологія. диплом ІІ ступеня).

Г.В.Яценко, методист РМК