Свято обдарованої дитини

Свято   обдарованої     дитини

17 травня в місті  Житомирі в ОІППО   відбулося  свято  обдарованої дитини, на якому були представлені  такі номінації:  «Кращий заклад», «Лауреати олімпіад 2019 року (за результатами ІІІ та ІY етапів)», «Лауреати мовно-літературних конкурсів 2019 року», «Найкращі випускники 2019 року за результатами участі в олімпіадах», «Педагоги – наставники».

На  свято  були запрошені 2 учениці 8 класу  Яблунецької  ЗОШ  І-ІІІ ступенів:  Миколаєнко Юлія –переможець IV етапу  олімпіади з біології    та Харченко  Мирослава – переможець  ІІІ етапу ХІХ  Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, а також вчитель біології  Миколаєнко О.І.

Ученицям  були вручені  пам’ятні подарунки   та запрошення для участі в ІІІ етапі   олімпіад 2020 року поза конкурсом.

Навчання – це  складна і кропітка  праця. Саме тут, на обласному святі, дівчатка  відчули  радість і задоволення від  здобутих  успіхів  і зрозуміли, що їх  праця оцінена. Це надихне  наших старанних  і  талановитих  учениць  з новими силами йти  до нових перемог.

Адміністрація  школи  висловлює  подяку  начальнику відділу    освіти,

молоді, спорту  та культури    А.В. Марчуку   за сприяння та підтримку  обдарованих дітей.

Миколаєнко Н.Ф., директор школи.