Відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області

Формування ключових компетентностей учнів як основна вимога сучасності

Формування ключових компетентностей учнів

як основна вимога сучасності

12 грудня 2019 року на базі Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу на тему «Формування ключових  компетентностей учнів як основна вимога сучасності» для заступників директорів з навчально-виховної роботи та директорів освітніх закладів району, в якому взяв участь начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської районної державної адміністрації А.В. Марчук, заступник начальника відділу Н.В. Ширма.

Педколектив Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів запропонував панораму відкритих  уроків, директор школи В.М. Кот презентував роботу навчального закладу за останні 5 років, заступник директора з навчально-виховної роботи Л.Ф. Липська провела для учасників семінару ряд тренінгів, також, презентуючи відеоуривки уроків, звернула увагу присутніх на важливості ключових компетентностей, необхідних для формування особистості школяра в сучасних умовах.

Завідувач РМК Н.С. Євтух ознайомила присутніх з методикою експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації, наголосила на тому, що в умовах, коли змінюється освітня стратегія, професійна компетентність учителя набуває надзвичайної актуальності.

Учитель повинен бути організатором, диригентом уроку, і це прослідковувалося під час відкритих  уроків (біологія – Ігнатенко В.А., українська мова – Гресько М.М., «Я досліджую світ» - Заєць Г.В., читання – Стуженко С.С.)  , бо вчителі більшою мірою були «координаторами» і «наставниками» компетентісних  уроків, а не безпосереднім джерелом знань, а учні виступали партнерами у процесі навчання.« повернутися до списку новин