Відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області

На гостинах у Рихальську

29.11.2018 р. на базі Рихальської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Кузьменко А.В.) відбулося кущове  методоб′єднання вчителів сусідніх шкіл (Варварівська, Сербо-Слобідська, Яблунівська). Учителі  Рихальської школи запропонували 18 відкритих уроків, до уваги гостей було підготовлено виступ пожежної агітбригади «Естрім» (вч. Черкес .Ф.), майстер-клас хореографічного  гуртка «Струмочок» (вч. Прищепа Л.Р.), засідання шкільного парламенту (педагог-організатор Гнітецька Г.Д.).   

Також у школі було проведено ряд семінарів для педагогічних працівників  закладів загальної середньої освіти району: для вчителів 1 класів (досвідом  роботи  поділилася Свинцицька О.В.), для вчителів історії, які відвідали заняття гуртка «Гарт» (вч. Ніколайчук В.К.), урок  історії в 10 класі, який  вивчає цей предмет профільно (вч.Кот В.А.) та  заступників директорів з виховної роботи, які ознайомилися із принципами роботи шкільного парламенту, проаналізували результативність і систему роботи шкільної пожежної агітбригади.    

Кожен учитель школи не лише  підготував урок, але і проаналізував його, зробив висновки та поділився елементами досвіду роботи. 

Семінари пройшли цікаво, показавши готовність педагогів до інноваційної діяльності, умінню працювати відповідно до вимог державних стандартів освіти та основних положень Закону України «Про освіту».

У семінарах взяли участь начальник відділу освіти А.В. Марчук, завідувач РМК Н.С. Євтух, методист В.М. Голяка.

По завершенню методичних заходів начальник відділу освіти А.В. Марчук вручив Почесну грамоту МОН України заступнику директора з виховної роботи Черкес Ю.Ф. за багаторічну сумлінну роботу.

 « повернутися до списку новин