Семінар вчителів математики

Готуємося до ЗНО

16 січня 2019 року  методистом РМК Романухою В.Б. був проведений семінар-практикум щодо інтенсивної підготовки до ЗНО  для вчителів математики  шкіл Ємільчинського району.

На семінарі були підведені підсумки результатів ЗНО -  2018 з математики у районі і проаналізовано помилки, допущені учнями під час виконання завдань. Попередньо у грудні районним методичним кабінетом було проведено моніторинг знань учнів з даного предмету і навичок виконання тестових завдань ЗНО. На семінарі було дано повний аналіз помилок учнів 11 класів під час моніторингу та вироблено настанови вчителям про підготовку учнів до ЗНО під час повторення матеріалу з математики в ІІ семестрі.

Методистом Романухою В.Б. був проведений майстер-клас по розв’язуванню систем рівнянь,  які мають нестандартні розв’язки, систем рівнянь з параметрами, які є найскладнішими для учнів під час складання ЗНО.

У семінарі взяли участь вчителі математики 11 класів закладів загальної середньої освіти, які підпорядковані відділу освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської РДА.