Призери олімпіад

Учні шкіл Ємільчинського району у обласних предметних олімпіадах вибороли 11 дипломів:

• диплом І ступеня:

біологія - Миколаєнко Юлія, учениця Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

• чотири дипломи ІІ ступеня :

хімія (Швець А., учениця Руднє-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Голяка Р., учень Рихальської ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІКТ та інформатика ( Кльоц Богдан, учень Руднє-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст);

• шість дипломів ІІІ ступеня :

географія(Гейна В., учень Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів) ,  математика, Фізика(Кльоц Б., учень Руднє-Іванівської ЗОш І-ІІІ ст),  біологія (Майданович А., учениця Рихальської ЗОШ І-ІІІ ступенів),  російська мова (Гнітецька Л., учениця Рихальської ЗОШ І-ІІІ ступенів ), екологія ( Марченко С., учениця Рихальської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Найбільшу кількість дипломів завоювали вихованці Руднє-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 5, Рихальської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 4, Сімаківської та Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – по одному диплому.