Дбаємо про дітей з особливими потребами

28 березня    2019 року на базі РМК відділу освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської РДА відбувся семінар для асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах.

На семінарі під керівництвом методиста РМК Романухи В.Б. обговорювалися питання про надання методичної допомоги педагогічним працівникам у роботі з дітьми з особливими потребами.

Також асистент вчителя Сапачук І.А. (Яблунецька ЗОШ І-ІІІ ст.), яка працює на даній посаді не один рік, поділилася досвідом роботи, а саме: як потрібно співпрацювати з фахівцями та вчителями-предметниками для надання спеціальних послуг відповідно до різних освітніх потреб дітей, створювати позитивний клімат у шкільному середовищі.

Під час семінару обговорили питання про документацію, яку повинен вести асистент вчителя, та спланували самоосвіту учасників семінару.