Нова перемога

З 18 по 23 березня в Харкові  проходив ІV етап Всеукраїнської олімпіади з біології. 155 учнів 8 – 11 класів з усіх регіонів України прибули до міста, щоб показати свої знання з біології.  Житомирську область представляли 4 учні, серед яких і Юля Миколаєнко, учениця 8 класу Яблунецької ЗОШ І – ІІІ ступенів. За перемогу змагалися 33 восьмикласники. Конкурсантами були учні гімназій, ліцеїв для обдарованих дітей і звичайних загальноосвітніх шкіл.

Юля показала себе гідним суперником, адже виборола диплом переможця ІІІ ступеня.

Другий диплом ІІІ ступеня одержав Матківський Ігор, учень 9 класу обласного ліцею – інтернату для обдарованих дітей м. Житомира.

Отже, Юля та Ігор додали до рейтингу Житомирської області 2 бали.

Незважаючи на великий обєм завдань та їх складність ( 2 дні учні виконували тести групи А, Б, В, а на третій день була практична робота),   спогадів та емоцій від  пережитого і побаченого, нових знайомств з ровесниками вистачить на все життя.

Свої почуття Юля передала ось такими рядками:

Зайшла далеко, я й не знаю,

Як розказать, що відчуваю.

Тож хочу шану я віддати,

Всім, брався хто це направляти.

Бабуся з татом помагали

Зайти туди, де й не бувала,

Узнати те, чого  й не знала,

Керівнику, що проводжала

Мене по вулицях й  вокзалах.

Людей було іще чимало,

Із тих, хто так допомагали.

І що робити я не буду,

Їх всіх ніколи не забуду.

Миколаєнко Н.Ф.

директор Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст.