Пріоритет - здоров’язберігаючим компетентностям.

«Формування здоров’язберігаючих компетентностей учнів на уроках та позакласній роботі» -  тема семінару-практикуму вчителів основ здоров’я та заступників директорів з виховної роботи, який відбувся у В.Цвілянській ЗОШ І-ІІІст. Однією із складових мети заходу було поширення досвіду роботи вчительки основ здоров’я, лауреата обласного етапу конкурсу «Учитель року-2019» Желінської О.О. Учасникам семінару запропонований урок з даного предмету у 5 класі «Хочеш бути здоровим – рухайся». Учні працювали в групах. Зміна 9-ти видів роботи, фізкультхвилинка, пам’ятка, виготовлена вчителем кожній дитині «Про надання першої медичної допомоги» зробили матеріал уроку доступним, практичним, цікавим, таким, що запам’ятовується та втілюється в життя.

Заступник директора з виховної роботи Прищепа Н.В. ознайомила учасників  з напрямками роботи школи, запропонувала виховні заходи з теми семінару: виступ агітбригади дружин юних пожежників «Імпульс» та виступ лялькового театру «Червона шапочка на наш лад».

Презентація системи роботи школи по збереженню здоров’я дітей дала можливість педагогам району запозичити форми та методи роботи, провести аналогію зі своїми заходами. Досвідом з даної проблеми  поділилась вчителька основ здоров’я Сімаківської ЗОШ І-ІІІст. Шевчук Л.М., провівши тренінг з конкурсантами «Пересадка серця» за програмою «Репродуктивне здоров’я  та відповідальна поведінка учнівської молоді».

У роботі семінару - практикуму брала участь заступник начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури Наталія Ширма, підготувала та провела захід методист Ганна Яценко.